Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська

Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська

Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
110 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Представлений посібник допоможе викладачам сконструювати комфортний та ефективний урок української літератури відповідно до нової чинної програми та світоглядних орієнтирів Нової української школи, а десятикласникам і десятикласницям поглибити знання з української літератури, з реалізму й раннього українського модернізму.

Пропонований посібник має допомогти утвердити учнів і учениць у думці, що урок української літератури — цікавий майданчик взаємообміну ідеями й простір духовно-інтелектуального взаємозбагачення.

Посібник укладено для закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання за новою програмою з української літератури для 10 класів.

Розроблені плани-конспекти допоможуть творчо підійти до проведення уроків, визначивши цікаву для старшокласниць і старшокласників траєкторію вивчення української літератури кін. XIX – поч. XX ст.

Посібник містить вправи для самоконтролю, комплексні й цікаві інноваційні завдання, які поглиблюватимуть знання про предмет, життєвий і творчий шлях авторів тощо.

Використання під час уроків таких завдань сприятиме всебічному вивченню тем, посиленню читацької компетентності, а також допоможе в якісній підготовці до ЗНО, олімпіад і різноманітних контрольних робіт.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
4820000000570
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебные, методические пособия
Тематика
языки и литература
Целевая аудитория
педагогам
Назначение
10 класс
Язык издания
украинский
Переплет
мягкий
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
черно-белые
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое