+380 (67) 26... показать
Атлас. Географія. Регіони та країни. 10 клас Грицеляк В. 2019 рік
Атлас. Географія. Регіони та країни. 10 клас Грицеляк В. 2019 рік ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1

Атлас. Географія. Регіони та країни. 10 клас Грицеляк В. 2019 рік

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
35,90 ₴
В наличии
Код: 9786177447299

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»
Контактная информация
Телефоны
+380 (67) 26... показать
Адрес
14038, Украина, Одесская обл., Одесса, Военный пер-к, (вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12)

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

«Географія: регіони та країни. 10 клас»: атлас і контурні карти

Картографічний комплект укладено відповідно до Державних освітніх стандартів та оновленої навчальної програми з географії для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів з 12-річною освітою; навчального матеріалу діючих підручників з інтегрального вивчення тріади «населення – господарство – природа» провідних країн світу, вимог методичних вказівок із вивчення географії у 10 класі.

В атласі на основі вітчизняної розробки впроваджено абсолютно новітній підхід для показу структури економічних сфер діяльності континентів і країн світу.

Зокрема в атласі загально-економічні блоки карт континентів структуровано за поділом на первинний, вторинний, третинний сектори економіки.

Подано оновлену структуру первинного сектору економіки, а саме, фоном зображено оновлені зони сільського та лісового господарств, при цьому враховано зміни, які зазнали ці сектори економік внаслідок зміни клімату; карти доповнено новітніми статистичними даними.

На комплексних економічних картах країн світу зображено структуру економіки у розрізі первинного, вторинного, третинного секторів. Застосовано «ноу-гау» (англ. know-how) у картографічній візуалізації характеристики економічних центрів провідних країн світу: способом діаграми подано поділ на світові, надрегіональні, регіональні, локальні економічні центри; фоном виділено переважання секторів економік (вторинного чи третинного). Виділено основні центри переробної промисловості.

Деталізовано структуру третинного сектору економіки: окрім транспортної інфраструктури, зображено фінансовий сектор, великі об’єкти науки та освіти, рекреації та туризму.

Всі карти атласу доповнено діаграмами відповідно до сучасних статистичних даних у розрізі первинного, вторинного, третинного секторів економіки, а також зайнятості населення у цих секторах.

Атлас прикрашає динамічна елегантно-креативна обкладинка з філософським підтесктом. Професійний художник проявив дивовижне розуміння емоційного стану та інформаційних потреб сучасної молоді та мистецькими засобами втілив найсвіжіші дизайнерські тенденції та європейські новації у сфері оформлення навчальних посібників для учнів старших класів, методологічні прийоми формування позитивізму, загальної культури та естетичного смаку у молодого покоління.

Обкладинка атласу оптимістично надихає на творчі здобутки, вироблення лідерських рис, формування світоглядних орієнтирів і національної свідомості, екологічного стилю мислення і соціально-відповідальної поведінки у навколишньому середовищі; спонукає до саморозвитку й самореалізації в умовах глобальних змін і цифрової трансформації економік світу; запитує про здатність і готовність використати набуті географічні знання та уміння у повсякденному житті.

Зазначимо, що для розвитку цілісного геопросторового мислення та завершення формування знань про географічну картину світу, які спираються на положення теорії взаємодії суспільства і природи, відтворення і розміщення природних ресурсів, населення, світового господарства та географічного поділу праці, розкриття глобальних та регіональних явищ і процесів, у навчальному процесі з вивчення окремих тем з географії у 10 класі бажаним є використання навчальних атласів з географії для 7-9 класів видавництва «Українська Картографічна Група».

Атлас є основою для виконання практичних завдань на контурних картах.

Завдання для роботи з контурними картами відповідають меті тематичних блоків з вивчення економічної географії і сформовано так, щоб розвинути творчі та аналітичні здібності учнів, закріпити теоретичні знання та оптимізувати використання навчального часу.

Контурні карти доповнено «Словом до учнів» (на початку) та «Словом до вчителя» (в кінці видання).

Картографічний комплект укладено із застосуванням новітніх програмних продуктів і сучасних ІТ-технологій.

Друк здійснено на сертифікованому екологічно чистому папері.

Атлас і контурні карти відповідають чинному санітарному законодавству України.

44 стор.
Розмір 22 см х 28 см
Видання 2019 року
ISBN  978-617-7447-29-9

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9786177447299
Производитель
українська картографічна група
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
атласы, контурные карты
Тематика
география
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
10 класс
Язык издания
украинский
Переплет
мягкий
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрациии
цветные
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое

Подобные товары