ENGLISH WORLD 2 CD (UA)

ENGLISH WORLD 2 CD (UA) ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
388 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Зошит English World 2 Workbook для виконання вправ з письмовими завданнями, для закріплення пройденого за підручником матеріалу. Всі завдання з підручника присутні в зошиті. Вправи призначені для роботи в класі і домашньої роботи, після пояснень вчителя. З робочим зошитом учні самі собі задають ритм роботи, що дає можливість вчителю проаналізувати самостійний досягнення учнів.

English World являє собою десятирівневий курс, розроблений для дітей, які обрали своєю першою іноземною мовою - англійську. Учні роблять перші кроки до пізнання мови і прогресують з кожним пройденим курсом, навчаючись письму й мові. На початкових рівнях, граматика і словник вводяться рівномірно, а надалі практикуються і повторюються. Цей підхід розроблений, щоб дати всім учням, в незалежності пройшли вони заняття чи ні, звукові знання структури і розуміння англійської мови для активного використання його зі старту. Методологія курсу підтримує комунікацію в класі, що супроводжується широким спектром практичних вправ для зміцнення навичок читання та письма. Вона направлена, на надання учням відчуття природи розмовної англійської мови і певного стилю письма. Також курс допомагає розвинути індивідуальні навички для оволодіння англійською мовою.
!!! На кожні 15 комплектів для учнів дається подарунок Книга для вчителя та підручник

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9788366000483
Производитель
Macmillan
Страна производства
Великобритания
Тип
печатное издание
Вид
учебные, методические пособия
Тематика
языки и литература
Целевая аудитория
ученикам младших классов
Назначение
2 класс
Язык издания
английский
Переплет
мягкий
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
черно-белые
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое