Геометрія, 7 клас. Підручник Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. 2015

Геометрія, 7 клас. Підручник Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. 2015

Геометрія, 7 клас. Підручник Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. 2015 ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
180 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Геометрія, 7 клас. Бурда М. І., Тарасенкова Н. А.

Підручник “Геометрія, 7клас” авторів М.І. Бурди, Н.А. Тарасенкової. Зміст навчального матеріалу підручника відповідає вимогам науковості й доступності, діяльнісного підходу, особистісної зорієнтованості, опори на попередній досвід учнів. Навчальний матеріал відображає сучасний стан науки та окремі сторінки її історії, що містять відомості про вчених стародавнього світу й сучасності, має велику систему задач різних рівнів. Підручник повністю відповідає новій програмі з математики для основної школи.

 Підручник «Геометрія. 7 клас» має чотири розділи, поділені на параграфи. Зміст матеріалу в параграфах викладено в доступній та цікавій для учнів формі, матеріал вдало проілюстровано. Наприкінці кожного параграфа подано задачі для самостійного розв’язування, що мають чотири рівні складності (початкового, середнього, достатнього і високого). Наприкінці кожного розділу – перевірочні контрольні запитання, що дають змогу вчителю проконтролювати, як учні засвоїли матеріал. Скориставшись рубрикою «Дізнайся більше», учні можуть поглибити свої знання. У підручнику є відповіді та вказівки до розв’язування задач, предметний покажчик та наочні таблиці, за допомогою яких можна повторити вивчене

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9786176564164
Производитель
Освіта
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебные, методические пособия
Тематика
математика
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
7 класс
Язык издания
украинский
Переплет
твердый
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
черно-белые
Тип поверхности бумаги
полуглянцевая
Состояние
новое