Географія. Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. 2019

Географія. Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. 2019

Географія. Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.  2019 ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
229 ₴
от 10 шт. 206 ₴/шт.
от 30 шт. 187 ₴/шт.
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів). Книга є сучасним навчально-методичним посібником для абітурієнтів та школярів, який враховує вимоги навчальних програм для вступних іспитів з географії. Довідник містить два варіанти програм з географії для вступних іспитів у вищі навчальні заклади України. Перша програма розрахована на складання іспиту з загальної географії (курси 6-10 класів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Географія України», «Економічна і соціальна географія світу»), друга Програма з економічної та соціальної географії – на економічні спеціальності (курси 9-10 класів: «Економічна і соціальна географія України та світу»). Для зручності роботи з матеріалами довідника до кожного питання пропонується орієнтовний план відповіді, перелік необхідних тематичних карт, висновок та узагальнюючі таблиці, опорні схеми, картосхеми тощо. Кожне питання розглядається окремим блоком. У додатку пропонуються визначення основних географічних понять. Все сприятиме швидкому та якісному повторенню значного за обсягом географічного матеріалу. У довіднику знайшли відображення новітні освітні технології та авторські методичні ідеї щодо вивчення шкільних курсів географії.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9789669451187
Производитель
Літера
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
справочник
Язык издания
украинский
Вид переплета
твердый
Вид издания
массовое