Історія України, 11 клас. Г. В. Середницька

Історія України, 11 клас. Г. В. Середницька

Історія України, 11 клас. Г. В. Середницька ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
45 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Історія України, 11 клас. Г. В. Середницька

Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми з історії України для старшої профільної 11-річної школи, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. У ньому вміщено навчальний матеріал, що охоплює період з 1939 по 2011 роки. Це єдиний посібник, в якому матеріал систематизовано, згруповано, узагальнено у вигляді доступних, чітких, зрозумілих логічних схем. До зміст\ посібника окремо включено біографії видатних діячів Україні' (1939-2011 рр.). Додатково додано хронологічну таблицю, поняття та терміни.

Враховано неоднозначність поглядів на низку подій і фактів з історії України цього періоду. Матеріал викладено з позицій історичної науки кінця XX - початку XXI ст.

Посібник призначено для вчителів, учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, для підготовки до зовнішнього тестування, для студентів навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться історією України.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебники
Тематика
история
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
11 класс
Язык издания
украинский
Переплет
твердый
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
цветные
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое