Новітній українсько-російський словник. 60 000 слів. О.І. Артюх, О.П. Карпенко та ін.

Новітній українсько-російський словник. 60 000 слів. О.І. Артюх, О.П. Карпенко та ін.

Новітній  українсько-російський словник. 60 000 слів. О.І. Артюх, О.П. Карпенко та ін. ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
110 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Словник містить близько 60 тисяч слів та усталених слово сполучень української мови з їхнім перекладом російською мовою. У додатках подано імена, по батькові, прізвища, географічні назви українською та російською мовами. У словнику подано близько 60 тис. слів, що вживаються в сучасній українській мові. Крім тих, що міцно закріпилися в лексичній системі української мови, представлені нові слова, які вживаються в мові медіазасобів, науково-популярній та художній літературі для позначення суспільно-політичних, науково-технічних та інших реалій сьогодення України, а та кож невелика кількість застарілих слів, які часто використо вуються в художній літературі, зокрема поезії. Крім слів, представлено найбільш уживані усталені слово сполучення: фразеологічні звороти, складені назви, мовленнєві кліше, деякі вільні словосполучення, що відзначаються великою частотністю у функціонуванні, прислів’я.

Розрахований на широке коло читачів — ділових людей, служ бовців, студентів вузів та середніх спеціальних навчальних закладів, шкіл, ліцеїв.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем