Українська література, 11 клас. Г. Семенюк, М. Ткачук, та ін.

Українська література, 11 клас. Г. Семенюк, М. Ткачук, та ін.

Українська література, 11 клас. Г. Семенюк, М. Ткачук, та ін. ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
99 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

У цьому навчальному році ви продовжите вивчення україн ської літератури XX-початку XXI століття. В 11 класі ви ознайомитеся з літературним процесом в Укра їні, який відбувався у складних умовах соціально-політичних подій, утвердження плюралізму естетичних поглядів, напрямів та заборон на вільний самовияв творчості митців слова. Перед вами постане яскрава картина національного відродження 20—30-х років XX століття, утвердження модернізму та його стильових течій: неоромантизму, символізму, імпресіонізму, експресіонізму, футуризму, авангардизму, неокласицизму, сюрреалізму та інших. Художньо багатовимірною є творчість «шістдесятників» та сучасних постмодерністів. Ви відкриє те для себе і літературу української діаспори, яка подається у підручнику в контексті єдиного художнього процесу. Дізнаєте ся, що застосовуючи різні світоглядні системи і творчі методи, орієнтуючись на кращі традиції рідної та світової літератур, українські письменники здійснили вагомі художні відкриття.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Производитель
Генеза
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебники
Тематика
языки и литература
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
11 класс
Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Состояние
новое