Математика 4 класс. (по старой программе)

Математика 4 класс. (по старой программе)

Математика 4 класс. (по старой программе) ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
38 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Книга завершує серію підручників з математики для початкових класів. Її завдання - розширити знання четвертокласників, сформувати необхідні вміння і водночас систематизувати й узагальнити засвоєні ними в попередніх класах відомості, тим самим готуючи до систематичного вивчення курсу математики в середній і старшій ланках школи; продовжити формування вмінь оперувати математичними поняттями й термінами, розвивати математичні здібності учнів. Підручник складається з семи розділів. Має чітку, логічно вмотивовану структуру: розділи та теми; всередині кожної теми є підтеми, матеріал яких розподілено на уроки. Кожен урок завершується вправами, рекомендованими для виконання вдома. Матеріал для запам'ятовування виділено жирним шрифтом у текстах вправ. Диференційований підхід до навчання здійснюється за допомогою задач і вправ з логічним навантаженням і додаткових варіантів завдань. Наприкінці підручника систематизовано подано узагальнені відомості з курсу початкової школи

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9786172542097
Производитель
Освіта
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебники
Тематика
математика
Целевая аудитория
ученикам младших классов
Назначение
4 класс
Язык издания
русский