Теорія українського кохання

Теорія українського кохання ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
32 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Романтичній, таємничій та незбагнен-
ній душі української жінки присвячую

СЛОВО ДО МОЇХ КОЛЕГ-НАУКОВЦІВ,
АБО ПРО КНИЖКУ, ЯКУ Я ПИСАВ СЕРЦЕМ
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Пропоноване дослідження варто розглядати як родуми довкола важливої і, маю надію, невичерпної теми такого феномену, як українське кохання. Моя спроба розпочати пошук у цьому напрямі зумовлена, з одного боку, відсутністю системних досліджень щодо сенсу, місії й історичних обставин формування концепції українського кохання, а з іншого - реальним станом сучасної національної культури, яка й надалі потерпає від впливу масових культур блужнього і далекого зарубіжжя.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Водночас слід зазначити, що авторське зацікавлення українським коханням виникло як таке собі аматорство і тому не претендує на наукову викінченість чи академічну фундаментальність. Це перше дослідження написане мною не як ученим, а як публіцистом. Це перша робота, яку я писав не розумом, а серцем. Думаю, саме тому завданням автора було радше означення проблеми, аніж її всебічний аналіз. Отже, підбір і використання творів, ідей, концепцій чи теорій, згаданих у дослідженні, зумовлені як їхнім внеском у розвиток теми, так і суб'єктивною обставиною наявності таких у розпорядженні автора.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Одразу ж застарігаю, що метою роботи не є опис приватного життя відомих українських мислителів чи діячів (лишаю те для літературознавців, філологів і журналістів). Як би парадоксально це на звучало, але "Теорія українського кохання" - насамперед історико-публіцистичне есе, де осмислення проблеми здійснене з допомогою філософського, літературного та етнопсихологічного матеріалу. Це радше бажання підняти голос на захист української традиції від псевдоукраїнської шароварщини й апологетики чи від розчинення у хаосі маскультурного цинізму.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; І найголовніше: я не намагався довести, що ми, українці, в чомусь кращі чи, можливо, гірші. Я спробував показати, що ми інші, а тому - унікальні, важливі та, безсумнівно, цікаві, як собі, так і, можливо, всьому світу.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Впевнений - українське кохання може служити національною легендою чи міфом, яких так не вистачає нинішньому суспільству. Можливо, це одна з причин того, чому з'явилася дана книжка. Що б там не було, але кохання - то почуття, якого завжди бракує, це стан душі, якого прагнеш, мрія, якою живеш вічно.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9789665049609