Українська мова, 5 кл. (для ЗНЗ з навчанням російською мовою). Ворон А. А., Солопенко В. А.

Українська мова, 5 кл. (для ЗНЗ з навчанням російською мовою). Ворон А. А., Солопенко В. А.

Українська мова, 5 кл. (для ЗНЗ з навчанням російською мовою). Ворон А. А., Солопенко В. А. ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
199 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Новая Почта
Самовывоз
Показать все 7 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з мовними засобами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Нова програма з української мови, нові підходи до викладання мови як шкільного предмета вимагають від учня не просто засвоєння «мовних знань», а й формування особистого досвіду навчальної діяльності, досвіду оволодіння матеріалом через емоційно-вольову сферу особистості, через створення проблемно-пошукових ситуацій та «ситуацій успіху». Більшість параграфів підручника мають таку будову: з метою активізації пізнавальної діяльності спочатку автори підручника пропонують учням виконати вправу–дослідження (проблемне питання, «Мікрофон», «Мозковий штурм» тощо), для актуалізації опорних знань та підготовки до сприйняття нового теоретичного матеріалу. Далі подають правило, викладене чітко й стисло, адаптоване до віку учнів. Складні для розуміння школярів поняття чи явища розмістили в рубриці „Пам’ятайте”; матеріал рубрики «Міркуйте» розрахований на зацікавлені таємницями мови учнів. Після цього представлено ієрархічну систему вправ (усього їх у кожному параграфі – 8-10) різного рівня складності для формування вмінь і навичок у всіх видах мовленнєвої діяльності. Після цього пропонується проводити роботу з текстом. Тексти вправ було дібрано з урахуванням вимог часу. Серед них є такі, що формуватимуть оптимістичний світогляд, систему загальнолюдських і національних цінностей, розширюватимуть кругозір учнів. У підручнику вміщені цікаві завдання, серед яких – творчі, що активізують пізнавальну активність школярів, алгоритми, вправи з ключами, кросворди, мовні задачі тощо.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9786176562078
Производитель
Освіта
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебники
Тематика
языки и литература
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
5 класс
Язык издания
украинский
Переплет
твердый
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
цветные
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое
Страна производства
Украина