Интегрированный курс "Литература" (русская и мировая), 5 кл. (для ОУЗ с обучением на русском языке). Исаева

Интегрированный курс "Литература" (русская и мировая), 5 кл. (для ОУЗ с обучением на русском языке). Исаева

Интегрированный курс "Литература" (русская и мировая), 5 кл. (для ОУЗ с обучением на русском языке). Исаева ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
240 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

Загальний дискурс підручника скеровано на формування інтересу до літератури, розвиток творчих здібностей учнів, вміння використовувати здобуті знання в різних навчальних та життєвих ситуаціях. Змістовий і методичний матеріал підручника представлений з урахуванням широкого культурологічного контексту і спрямований на розвиток логічного та образного мислення, усного та писемного мовлення, навичок зіставлення різних культурних явищ. Продумані цікаві рубрики «Читаем, обсуждаем, размышляем», «Из тайников искусства слова», «Диалог искусств», «Читателю ХХІ столетия на заметку», «Узнаём о выдающейся личности» та інші забезпечують диференційований підхід до навчання, сприяють ефективній організації навчальної діяльності учнів. Запропоновані на сторінках підручника різні види інтерактивних технологій, крім індивідуальної роботи, передбачають співпрацю в парі та групі, що сприятиме здійсненню «мікро»- та «макро» діалогів, коли початкове сприйняття читачем художнього твору під час обговорення, обміну думок між усіма учасниками навчального процесу корегується та поглиблюється, що веде до створення у свідомості школяра свого “власного тексту”, збагаченого особистісним "Я". Особливу увагу на сторінках підручника надано ігровим технологіям, які здатні не тільки підсилити пізнавальний інтерес учнів до предмету, надати додаткові важелі для створення мотивації навчання, а й розвинути увагу, пам’ять, фантазію та мислення учнів, уміння встановлювати закономірності та знаходити оптимальні рішення.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9789662542417
Производитель
Освіта
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
учебники
Тематика
языки и литература
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
5 класс
Язык издания
русский
Переплет
мягкий
Тип бумаги
офсетная
Иллюстрации
цветные
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новое