ЗНО 2014. Фізика (теорія+практика).

ЗНО 2014. Фізика (теорія+практика). ##от компании## ychebnik. com. ua - ##фото## 1
10 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Доставка курьером
Показать все 6 способов доставки

Оплата

Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Внимание, розничный заказ пересчитывается с наценкой, о чем Вас оповестят.
В период первых 2-3-х недель нового учебного года принимаем , в основном , заказы оптовые на класс, параллель, группу. Розничные - рассматриваем по мере разгрузки нашего склада. Просьба отнестись с пониманием данной ситуации и после оформления заказа на сайте связаться с менеджером для уточнения наличия товара и сроков исполнения. Также, мы стараемся уделить каждому внимание. 

Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните 067-482-00-16;  050-675-98-95;  063-465-77-15,  067-266-03-43 На нашем сайте размещена только малая часть продукции.
Большой выбор здесь:   https://ychebnik.com.ua/
10-летний опыт

У навчальному посібнику подано теоретичний матеріал шкільного курсу фізики та завдвння, що мають тестову форму, розміщені за темами відповідно до програми ЗНО, а також наведено приклади розв`язування завдань різних типів. Навчальний посібник містить 5 тестів (комплекти завдань) у форматі ЗНО. До всіх завдань подано відповіді. Завдяки особливостям структурування матеріалу та досить великої кількості тестових завдань цей збірник дасть змогу вчителю швидко та якісно сформувати варіант тесту для кожного учня з урахуванням рівня його підготовки, мети тестування, часу виконання завдань. Збірник буде корисний учням старших класів і випускникам загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, абітурієнтам, що готуються до зовнішнього незалежного оцінювання, учителям, методистам, фахівцям, які цікавляться застосуванням тестових технологій для оцінювання знань з фізики.

https://ychebnik.com.ua/

Viber 067-153-69-91
Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

Код товара
9789661102056/1
Страна производства
Украина
Страна производства
Украина