Словнікові слова в ребусах. 1 клас Нуш
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Увага, роздрібне замовлення перераховується з націнкою, про що Вас сповістять. У період перших 2-3-х тижнів нового навчального року приймаємо переважно замовлення оптові на клас, паралель, групу. Роздрібні – розглядаємо у міру розвантаження нашого складу. Прохання поставитися з розумінням даної ситуації та після оформлення замовлення на сайті зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару та термінів виконання. Ми намагаємося приділити кожному увагу.
Якщо Ви не знайшли товар, повідомте нам на ел. пошту або зателефонувати: 063-465-77-15; 067-266-03-43
На сайті розміщена лише мала частина продукції. Великий вибір тут: https://ychebnik.com.ua/ 10-річний досвід
Посібник створений для легкого й цікавого вивчення словникових слів.
Він містить двосторонні картки. Перш ніж ознайомити з написанням нового словникового слова, учитель пропонує учням здогадатися, яке саме це буде слово. Для цього демонструє дітям картку з ребусом і пропонує розгадати його. І лише коли учні впоралися із заданням і відгадали зашифроване слово, учитель перегортає картку й фіксує на дошці таким чином, щоб учні могли прочитати слово й запам’ятати його написання.
Ребус — це загадка, що утворена із зображень предметів — малюнків у поєднанні з буквами та іншими знаками. Існує кілька загальних правил для розгадування ребусів. Для того щоб навчити малюків розгадувати цікаві друковані загадки, спочатку
слід ознайомити їх із цими правилами.
1. Букви праворуч від картинки вказують, що треба додати їх наприкінці слова. Якщо букви записані ліворуч від картинки, то додавати їх треба на початку слова.
2. Коми ліворуч або праворуч від малюнка вказують на кількість букв, які слід видалити. Якщо коми стоять ліворуч, слід видаляти початкові букви, якщо праворуч — кінцеві.
3. Знак рівності між двома буквами вказує на заміну однієї із цих букв іншою.
4. Закреслені букви вказують на те, що їх треба видалити зі слова.
5. Використання горизонтальної рисочки між розташованими одна під одною буквами потрібне для зашифровування буквосполучень «на», «над», «під».
6. Букви, розташовані по поверхні інших букв, слугують для зашифровування «по».
7. Букви, вписані в інші, слугують для зашифровування «в», «у»
https://ychebnik.com.ua/
Viber 098-153-08-60
Почуємо, підкажемо, допоможемо