Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (48) 703-80-30
Учебник
Орієнтовне календарне планування та план виховної роботи 1 кл.
Контакти
Учебник
менеджер
65037, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к, (вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12) на мапі

Орієнтовне календарне планування та план виховної роботи 1 кл.

У магазині діє система знижок!
При разовій покупці
0.90% при замовленні від 10000 грн
1.50% при замовленні від 30000 грн

Опис

  Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните +380 (67) 482-00-16. На нашем сайте размещена только малая часть продукции!

Большой выбор здесь: https://ychebnik.com.ua/

10-летний опыт 

Спецвипуск журналу містить орієнтовне календарне планування та орієнтовний річний план виховної роботи в 1-му класі. Календарне планування складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нової типової навчальної програми (авторський колектив під керівництвом Р. Б. Шияна) і навчального плану початкової освіти для установ загальної середньої освіти з українською мовою навчання. Календарно-тематичне планування побудовано за принципом тематичних тижнів (по темам зі програм). Його авторами є вчителі пілотної школи опорного закладу Скадовського НПК «Академічна гімназія», в якому протягом 2017/2018 навчального року проводилася апробація нового Державного стандарту і впровадження положень Концепції Нової української школи. Відзначимо, що в цьому закладі розклад занять передбачав проведення тематичного інтегрованого дня щочетверга кожного навчального тижня. Звертаємо вашу увагу на те, що планування є орієнтовним, здійснюється вчителем в довільній формі і може (і навіть повинен) бути по необхідностізмінено-скориговане учителем вчителькою в залежності від можливостей певного класу, матеріально-технічної бази навчального закладу, тривалості канікул або оголошення карантину, специфіки місцевих умов регіону або перенесенням робочих / святкових днів тощо. Орієнтовний планування виховної роботи складено відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1243 від 31.10.2011) та положень Концепції Нової української школи, а також з урахуванням принципу тематичного навчання. Класні керівники зможуть змінювати і доповнювати зміст виховної роботи протягом року на власний розсуд і з огляду на загальношкільних план виховних заходів. Все планування представлені в зручному форматі для копіювання. Бажаємо вам і вашим учням вдалого, цікавого, творчого навчального року! Вчимося разом!

  Если Вы не нашли интересующий Вас товар, сообщите нам на эл. почту или позвоните +380 (67) 482-00-16. На нашем сайте размещена только малая часть продукции!

https://ychebnik.com.ua/

Услышим, подскажем, поможем

Характеристики

ВиробникОснова
Країна виробництваУкраина
Типпечатное издание
Видучебные, методические пособия
Тематикадругое
Назначение1 класс
Целевая аудиторияпедагогам
Язык изданияукраинский
Иллюстрацииичерно-белые
Состояниеновое
Орієнтовне календарне планування та план виховної роботи 1 кл.

Супутні товари

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх