Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (48) 703-80-30
Учебник
Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку
Контакти
Учебник
менеджер
65037, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к, (вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12) на мапі

Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку

Вибір подарунку – це нелегка справа, яка вимагає уваги до інтересів, хобі та специфіки роботи. Звичайно ж, можна обрати будь-що, але чи принесе такий презент естетичне задоволення – питання залишається відкритим. Найкращим подарунком може стати щось, що неодмінно приверне увагу, запам’ятається, а також знайде практичне застосування у роботі, повсякденному житті. Окрім цього, особливе задоволення приносять варіанти презентів, які відповідають вподобанням та інтересам того, кому ви їх обираєте.

 

Різновиди подарункових глобусів у каталозі «Учебник»

 

Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку - фото pic_1bed5c9d047b44584bcbe8492c2d30b1_1920x9000_1.jpg

 

І так, якщо ж ви у пошуках подарунка для учня, працівника освіти, людини, яка має відношення до географії та подорожей, а також для того, хто має власний офіс – зверніть увагу на чудові подарункові глобуси від компанії «Учебник». Різноманіття, яке ми пропонуємо вашій увазі, дозволить обрати подарунок за будь-яким запитом: ціна та різновид.

Ми пропонуємо глобуси різноманітних діаметрів, від 15 до 50 см, а також найбільш бюджетні варіанти. Усе для того, щоб ви змогли обрати модель на будь-яку заплановану суму. Окрім цього, наші глобуси можна розділити за наступними критеріями.

Тип. Найпростіші варіанти – це звичайні фізичні глобуси, які вироблені зі звичайних матеріалів та обклеєні клейкою стрічкою із зображенням. Рельєфні глобуси являють собою виріб з випукло поверхнею у відповідності до карти світу. Ще один варіант – контурні глобуси, що слугують у навчальних цілях. Однією з особливих моделей являється античний глобус, який має неймовірний вигляд та вражає своєю унікальність. Не менш цікавими є глобуси з картою неба, по яким можна вивчати сузір’я.

Вид підставки. Більшість моделей у нашому каталозі – на звичайній пластиковій ніжці, яка є надзвичайно практичним рішенням для повсякденного використання. Більш презентабельним варіантом є дерево, яке, окрім всього, надзвичайно стійке у порівнянні з пластиком. Окрім цього, для вас ми підготували моделі на високих підставках для розміщення у офісах.

Наявність підсвітки. Ви можете обрати як звичайні моделі глобусів, так і з підсвітками, що мають неперевершений вигляд у темну пору доби або у затемнених приміщеннях. Окрім цього, такі глобуси можна використовувати на уроках географії для хорошої наочності.

Матеріал. У нас можна обрати та придбати будь-які варіанти матеріалів. Уточнити наявність виробу з того чи іншого матеріалу можна у наших менеджерів, зателефонувавши або відправивши нам запит.

 

Купити подарунковий глобус в інтернет-магазині «Учебник»

 

Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку - фото pic_62c41be70382b2f7c196916dddda9e4c_1920x9000_1.jpg

 

Запрошуємо вас до огляду нашого інтернет-каталогу, де ми приготували для вас варіанти усіх вищезгаданих глобусів, які ви можете придбати у якості подарунку дитині, учителеві, або ж просто як сувенір для людини, що полюбляє подорожувати та вивчати карти. Для вас – найдоступніші ціни та найцікавіші моделі, які ви не знайдете у звичайних магазинах. Окрім цього, якщо ж ви так і не визначитись з варіантом, попросіть наших спеціалістів проконсультувати вас.

Приємного вам вибору чудових подарунків з найкращими пропозиціями від компанії «Учебник»!

 

Інші статті
Я досліджую світ: особливості нової начальної програми
20.08.2019

Перехід до школи – це важливий процес у житті дитини, адже під час навчання у школі малюк здобуває значний багаж корисних та практичних знань, потрібних для дорослого життя. Саме тому зазвичай класи початкової школи – це роки, переповнені численними питаннями: чому? де? як?

Оновлена програма з математики для учнів 2 класу: особливості та перспективи
13.08.2019

Незважаючи на те, що у сучасну еру поширення інформаційних технологій та гаджетів все можна прорахувати за допомогою калькулятору та спеціальних програм, уміння здійснювати розрахунки самостійно все ж залишається актуальним.

Українська мова за новою навчальною программою: особливості та нововведення
06.08.2019

Українська мова – це один з базових предметів, з якого починається навчання у школі та який проходить тонкою ниткою через всі навчальні роки. Окрім того, що українська є державною мовою, що є обов’язковою для вивчення, вона ще й є мовою викладання.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх