Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (48) 703-80-30
Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною?
Контакти
Учебник
менеджер
65037, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к,

(вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12)

на мапі

Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною?

Навчання – це довготривалий нелегкий процес, який починається з дитинства і триває до вступу у доросле життя. Важливою частиною такого є школа, де у дитині закладаються не лише основи знань, але й практичні вміння для життя: комунікабельність, співпраця у колективі, готовність прийти на допомогу та навики розв’язання складних життєвих задач. У силу складності певних предметів зі шкільної програми, навчання може бути для одних учнів легким, а для інших – непосильною ношею. Звичайно ж, у класах, де є більше 30 учнів, учителеві важко приділити увагу кожному і допомогти надолужити навчальний процес. Щоб максимально полегшити виклад матеріалу, розроблена спеціальна навчально-методична література, що містить цікаві вправи та доступне пояснення понять, явищ і фактів.

 

Каталог навчально-методичної літератури від компанії «Учебник»

 

pic_4eca4714e792588c5341c96d1d4640bc_1920x9000_1.jpg

 

Не секрет, що для кожної школи основою навчання можуть бути різні навчально-методичні матеріали. Причиною є той факт, що кожна школа має своє специфічне спрямування, нахили на ті чи інші дисципліни. Щоб допомогти усім навчальним закладам охопити їх потреби, компанія «Учебник» створила великий інтернет-магазин, де кожен матимете змогу обрати для себе підходящі матеріали.

Які ж типи літератури зібрані у нашому інтернет-магазині? Пропонуємо вам розглянути детальніше, щоб ви мали змогу відразу потрапити туди, куди потрібно.

Навчально-методична література за програмою «Нова українська школа». У попередніх статтях нашого блогу ми вже неодноразово розглядали, у чому полягає особливість цієї реформи. Це створення школи такого типу, який буде приваблювати дитину, спонукати її до навчання. Це цікавий особливий світ, в якому теорія тісно переплітається з практикою. Разом з процесом навчання зміни торкнулись і літератури, яка дещо змінилась у відповідності до інтересів учнів. Замовити таку можна на сторінках нашого каталогу у відповідності з класом.

Робочі зошити. Ми розуміємо, наскільки важлива практика у процесі навчання. Вона дозволяє закріпити вивчений матеріал та відточити навики. Саме тому до кожного підручника у нашому каталозі ви зможете знайти відповідний робочий зошит.

Схеми, таблиці, картки. Це важливий елемент, який сприяє полегшенню навчання. Доведено, що матеріал запам’ятовується краще у схематичному викладі.

Засоби наочності. Серед таких – малюнки, цікаві зображення та інше. Досить актуальний матеріал для учнів молодших класів.

Готові домашні завдання. Не зважаючи на те, що така література отримала багато критики, ми переконані, що при правильному використанні вона сприяє засвоєнню вивченого у школі матеріалу. У нашому каталозі – готові домашні завдання для всіх класів.

Підготовка до ЗНО. Для випускників та вчителів старших класів ми пропонуємо підготовчі матеріали до підсумкової атестації.

Художня література. У нас ви зможете придбати відомі книги від найкращих світових та вітчизняних авторів.

Методична література. Для вчителів та методистів ми маємо чудову пропозицію – допоміжні матеріали, які безперечно стануть корисними при плануванні уроків.

Це далеко не весь перелік тих матеріалів, які ми вам можемо запропонувати для замовлення. Наявність саме тих, які вам потрібні, ви можете уточнити у нашого менеджера.

 

Підручники та посібники для школи: особливості асортименту «Учебник»

 

pic_9dda64b89a4bf0b1e6f812b7b35afe2f_1920x9000_1.jpg

 

Як ви уже помітили, наш асортимент є досить чисельним та покликаний врахувати потреби всіх та кожного. Окрім цього, вам неодмінно сподобається співпраця з нами, адже нашими перевагами являються:

 

  • Великий вибір. У кожній категорії нашого каталогу ви матимете можливість вибору. Для різних класів зібрані навчально-методичні матеріали від відомих авторів та методистів, серед яких ви знайдете потрібних вам.
  • Врахування потреб кожного покупця. Якщо ви чогось не знайшли – просто відправте зображення підручника нам на вайбер, і ми підберемо для вас потрібне за вашим запитом.
  • Гнучка система знижок. На оптові замовлення ми надаємо знижку у розмірі, встановленому нашими менеджерами.
  • Доступні ціни. У порівнянні з офлайн-магазинами, ми пропонуємо вам доступнішу ціну, нижчу від ринкової.
  • Якісні матеріали. Для виробництва поліграфії використовуються лише ті фарби, які не викликають у дітей алергії та які затверджені Міністерством освіти і науки.

 

Запрошуємо до нашого онлайн-каталогу та здійснення замовлення вчителів та батьків!

 

Інші статті
Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку
28.06.2019

Вибір подарунку – це нелегка справа, яка вимагає уваги до інтересів, хобі та специфіки роботи. Звичайно ж, можна обрати будь-що, але чи принесе такий презент естетичне задоволення – питання залишається відкритим.

Нова українська школа: оновлена програма для навчання у середній школі
21.06.2019

Нова українська школа – це інноваційна реформа від Міністерства освіти і науки, що вступила в дію з 1 вересня 2018 року.

Нова українська школа: навчальна програма для учнів другого класу
16.06.2019

Програма нової української школи – це інноваційний винахід міністерства освіти і науки України, що покликаний змінити ставлення до шкільної атмосфери та навчальної програми.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх