Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (48) 703-80-30
Учебник
Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною?
Контакти
Учебник
менеджер
65037, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к, (вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12) на мапі

Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною?

Навчання – це довготривалий нелегкий процес, який починається з дитинства і триває до вступу у доросле життя. Важливою частиною такого є школа, де у дитині закладаються не лише основи знань, але й практичні вміння для життя: комунікабельність, співпраця у колективі, готовність прийти на допомогу та навики розв’язання складних життєвих задач. У силу складності певних предметів зі шкільної програми, навчання може бути для одних учнів легким, а для інших – непосильною ношею. Звичайно ж, у класах, де є більше 30 учнів, учителеві важко приділити увагу кожному і допомогти надолужити навчальний процес. Щоб максимально полегшити виклад матеріалу, розроблена спеціальна навчально-методична література, що містить цікаві вправи та доступне пояснення понять, явищ і фактів.

 

Каталог навчально-методичної літератури від компанії «Учебник»

 

Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною? - фото pic_4eca4714e792588c5341c96d1d4640bc_1920x9000_1.jpg

 

Не секрет, що для кожної школи основою навчання можуть бути різні навчально-методичні матеріали. Причиною є той факт, що кожна школа має своє специфічне спрямування, нахили на ті чи інші дисципліни. Щоб допомогти усім навчальним закладам охопити їх потреби, компанія «Учебник» створила великий інтернет-магазин, де кожен матимете змогу обрати для себе підходящі матеріали.

Які ж типи літератури зібрані у нашому інтернет-магазині? Пропонуємо вам розглянути детальніше, щоб ви мали змогу відразу потрапити туди, куди потрібно.

Навчально-методична література за програмою «Нова українська школа». У попередніх статтях нашого блогу ми вже неодноразово розглядали, у чому полягає особливість цієї реформи. Це створення школи такого типу, який буде приваблювати дитину, спонукати її до навчання. Це цікавий особливий світ, в якому теорія тісно переплітається з практикою. Разом з процесом навчання зміни торкнулись і літератури, яка дещо змінилась у відповідності до інтересів учнів. Замовити таку можна на сторінках нашого каталогу у відповідності з класом.

Робочі зошити. Ми розуміємо, наскільки важлива практика у процесі навчання. Вона дозволяє закріпити вивчений матеріал та відточити навики. Саме тому до кожного підручника у нашому каталозі ви зможете знайти відповідний робочий зошит.

Схеми, таблиці, картки. Це важливий елемент, який сприяє полегшенню навчання. Доведено, що матеріал запам’ятовується краще у схематичному викладі.

Засоби наочності. Серед таких – малюнки, цікаві зображення та інше. Досить актуальний матеріал для учнів молодших класів.

Готові домашні завдання. Не зважаючи на те, що така література отримала багато критики, ми переконані, що при правильному використанні вона сприяє засвоєнню вивченого у школі матеріалу. У нашому каталозі – готові домашні завдання для всіх класів.

Підготовка до ЗНО. Для випускників та вчителів старших класів ми пропонуємо підготовчі матеріали до підсумкової атестації.

Художня література. У нас ви зможете придбати відомі книги від найкращих світових та вітчизняних авторів.

Методична література. Для вчителів та методистів ми маємо чудову пропозицію – допоміжні матеріали, які безперечно стануть корисними при плануванні уроків.

Це далеко не весь перелік тих матеріалів, які ми вам можемо запропонувати для замовлення. Наявність саме тих, які вам потрібні, ви можете уточнити у нашого менеджера.

 

Підручники та посібники для школи: особливості асортименту «Учебник»

 

Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною? - фото pic_9dda64b89a4bf0b1e6f812b7b35afe2f_1920x9000_1.jpg

 

Як ви уже помітили, наш асортимент є досить чисельним та покликаний врахувати потреби всіх та кожного. Окрім цього, вам неодмінно сподобається співпраця з нами, адже нашими перевагами являються:

 

  • Великий вибір. У кожній категорії нашого каталогу ви матимете можливість вибору. Для різних класів зібрані навчально-методичні матеріали від відомих авторів та методистів, серед яких ви знайдете потрібних вам.
  • Врахування потреб кожного покупця. Якщо ви чогось не знайшли – просто відправте зображення підручника нам на вайбер, і ми підберемо для вас потрібне за вашим запитом.
  • Гнучка система знижок. На оптові замовлення ми надаємо знижку у розмірі, встановленому нашими менеджерами.
  • Доступні ціни. У порівнянні з офлайн-магазинами, ми пропонуємо вам доступнішу ціну, нижчу від ринкової.
  • Якісні матеріали. Для виробництва поліграфії використовуються лише ті фарби, які не викликають у дітей алергії та які затверджені Міністерством освіти і науки.

 

Запрошуємо до нашого онлайн-каталогу та здійснення замовлення вчителів та батьків!

 

Інші статті
Я досліджую світ: особливості нової начальної програми
20.08.2019

Перехід до школи – це важливий процес у житті дитини, адже під час навчання у школі малюк здобуває значний багаж корисних та практичних знань, потрібних для дорослого життя. Саме тому зазвичай класи початкової школи – це роки, переповнені численними питаннями: чому? де? як?

Оновлена програма з математики для учнів 2 класу: особливості та перспективи
13.08.2019

Незважаючи на те, що у сучасну еру поширення інформаційних технологій та гаджетів все можна прорахувати за допомогою калькулятору та спеціальних програм, уміння здійснювати розрахунки самостійно все ж залишається актуальним.

Українська мова за новою навчальною программою: особливості та нововведення
06.08.2019

Українська мова – це один з базових предметів, з якого починається навчання у школі та який проходить тонкою ниткою через всі навчальні роки. Окрім того, що українська є державною мовою, що є обов’язковою для вивчення, вона ще й є мовою викладання.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх