Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (67) 482-00-16
ychebnik. com. ua
Я досліджую світ: особливості нової начальної програми
Я досліджую світ: особливості нової начальної програми
Контакти
ychebnik. com. ua
+380 (67) 266-03-43показати+380 (67) 266-03-43 все+380 (67) 266-03-43 ychebnik. com. ua+380 (63) 465-77-15 ychebnik. com. ua+380 (67) 482-00-16 ychebnik. com. ua
14038, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к, (вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12) на мапі

Я досліджую світ: особливості нової начальної програми

Перехід до школи – це важливий процес у житті дитини, адже під час навчання у школі малюк здобуває значний багаж корисних та практичних знань, потрібних для дорослого життя. Саме тому зазвичай класи початкової школи – це роки, переповнені численними питаннями: чому? де? як? Для дитини світ відкривається абсолютно по-новому, і все постає в зовсім іншому світлі. Шкільні предмети, а також робота вчителя покликані дати відповіді на найпопулярніші дитячі питання, стимулюючи інтерес до подальшого навчання.

 

Що передбачає програма Нової української школи?

 

Я досліджую світ: особливості нової начальної програми - фото pic_0d0b1cbce43bcc46696fe9ce5ee512fe_1920x9000_1.jpg

 

Одним з найважливіших предметів, який знайомить дитину з явищами навколишнього світу, являється «Я досліджую світ». Дисципліна вивчається у молодших класах середньої школи. Як і всі інші предмети, «Я досліджую світ» зазнав змін після введення реформи Нової української школи. Що ж саме змінилось та що було покращено? Пропонуємо вам зробити коротенький огляд у цій статті.

У програмі навчання основний акцент робиться на досліджені явищ та предметів живої і неживої природи. Максимум практики та прикладів. Окрім цього, центральним елементом являється людина, її взаємозв’язок з навколишнім середовищем та її місце у ньому.

Важлива увага приділяється тому, як правильно ставитись до природи, берегти її ресурси, з шаною ставитись до всього живого. Це актуальні питання, які допоможуть виростити та виховати екологічно свідоме суспільство. Тільки так ми зробимо крок до щасливого майбутнього, в якому будуть зростати нові здорові покоління.

Програма включає розгляд таких понять, як зміна дня і ночі, температура, пори року, тривалість доби та інше. Теорія обов’язково підкріплюється наочністю, щоб складні поняття сприймались легше, а саме навчання було максимально цікавим.

У результаті дитина може самостійно розказати, яку пору року любить, чому віддає перевагу, обґрунтувати власну думку та ставлення до явищ та предметів. Ці навики також стануть корисними і для інших шкільних предметів, адже загалом процес навчання має на меті виховати людину, допомогти їй знайти своє місце у суспільстві та вміти безперешкодно висловлювати власну думку.

Окрім цього, складнощі вже не виникають у описі пір року, а також того, як себе поводить природа, які зміни в ній відбуваються та чому це повторюється щороку.

Важлива увага приділяється дослідженню рідного краю, його природи, флори і фауни. Учень повинен розуміти, у якому середовищі він мешкає, як зберегти природу та як покращити екологію у місці проживання.

 

Купити навчальні матеріали для другого класу

 

Де ж замовити нові навчальні матеріали для предмету «Я досліджую світ»? У онлайн-каталозі компанії «Учебник». Ми підготували для вас найпопулярніші варіанти, що є досить ефективними у процесі навчання. Серед наших пропозицій:

 

  • Робочі зошити та підручники.
  • Атласи.
  • Картки.
  • Методичні рекомендації для вчителів.

 

Матеріали, які ви маєте змогу оглянути і цій категорії, досліджені Міністерством освіти і науки України. Саме тому ви можете бути впевнені в їх якості та відповідності нормам.

Запрошуємо вас до огляду та оформлення замовлення!

 

Інші статті
Оновлена програма з математики для учнів 2 класу: особливості та перспективи
13.08.2019

Незважаючи на те, що у сучасну еру поширення інформаційних технологій та гаджетів все можна прорахувати за допомогою калькулятору та спеціальних програм, уміння здійснювати розрахунки самостійно все ж залишається актуальним.

Українська мова за новою навчальною программою: особливості та нововведення
06.08.2019

Українська мова – це один з базових предметів, з якого починається навчання у школі та який проходить тонкою ниткою через всі навчальні роки. Окрім того, що українська є державною мовою, що є обов’язковою для вивчення, вона ще й є мовою викладання.

Нова навчальна програма для учнів 11 класу: особливості та акценти
02.08.2019

11 клас – це фінальна точка, завершення середньої школи. За дверима освітнього закладу – цілком доросле життя, де випускник здобуватиме майбутню професію. Здавалося б, усе навчання вже позаду і школа уже не дасть дитині нічого нового. Проте це не зовсім так…

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх