Учебник
+380 (67) 266-03-43+380 (63) 465-77-15+380 (48) 703-80-30
Статті
Контакти
Учебник
менеджер
65037, Україна, Одеська обл., Одеса, Военный пер-к,

(вул. Генерала Вишневського 13/1, оф.12)

на мапі

Cтатті

Якісна навчальна література: де придбати за найкращою ціною?
05.07.2019

Навчання – це довготривалий нелегкий процес, який починається з дитинства і триває до вступу у доросле життя. Важливою частиною такого є школа, де у дитині закладаються не лише основи знань, але й практичні вміння для життя: комунікабельність, співпраця у колективі, готовність прийти на допомогу та навики розв’язання складних життєвих задач.

Глобус – чудовий варіант цікавого подарунку
28.06.2019

Вибір подарунку – це нелегка справа, яка вимагає уваги до інтересів, хобі та специфіки роботи. Звичайно ж, можна обрати будь-що, але чи принесе такий презент естетичне задоволення – питання залишається відкритим.

Нова українська школа: оновлена програма для навчання у середній школі
21.06.2019

Нова українська школа – це інноваційна реформа від Міністерства освіти і науки, що вступила в дію з 1 вересня 2018 року.

Нова українська школа: навчальна програма для учнів другого класу
16.06.2019

Програма нової української школи – це інноваційний винахід міністерства освіти і науки України, що покликаний змінити ставлення до шкільної атмосфери та навчальної програми.

Нова українська школа: нові орієнтири, нові можливості
20.04.2018

За словами одного з авторів нового стандарту, Романа Шияна, підхід до освіти радикально змінюється: в центрі уваги – не знання, що їх учень отримав у школі, а те, чому він навчився і як вміє реалізувати свої знання і вміння – так зване поняття компетентності. Таким чином виховується вміння самостійно отримувати знання у будь-яких галузях та застосовувати їх, а це саме те, що потрібно в світі, який змінюється безперервно.

Как стать успешным: 3 составляющие успеха
20.07.2017

Стать успешным для многих является первостепенной задачей. И это нормально, потому что каждый хочет себя реализовать. Порой успех кажется настолько далеко, что его никогда не достичь. Я хочу дать 3 совета, которые помогут Вам стать успешней.

Цікаві завдання на літні канікули: відпочиваємо з користю
10.05.2017

Літо – улюблена пора чи не кожного, хто асоціює цей чудовий період року з теплом, гарним настроєм та сонячними днями. Окрім усього переліченого, думки про літні місяці тісно пов’язані з першокласним відпочинком та релаксом...

Учебные пособия по английскому языку: что важно учитывать при выборе
18.11.2016

Английский язык – универсальный язык мира, на котором общаются миллионы людей, ведутся переговоры и решаются важные мировые вопросы. Во многих странах именно английский является вторым государственным языком. Таким образом количество носителей английского и людей, свободно владеющих им, возрастает с каждым годом.

Учебники для школы: купить книжную или электронную версию?
16.11.2016

С каждым днём развитие мира опережает время. Появляются новинки науки и техники, которые значительно упрощают жизнь, делая её проще и красочнее. Человек пребывает в постоянном поиске новых впечатлений, стремясь наполнить свою жизнь функциональными предметами, которые экономят время и усилия...

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх